رئیس دانشگاه پیام نور خبرداد

اعطای وام ۲۰ میلیونی و پشتیبانی از دانشجویان مناطق محروم

اعطای وام ۲۰ میلیونی و پشتیبانی از دانشجویان مناطق محروم به گزارش این با من رئیس دانشگاه پیام نور اظهار داشت: وام ۲۰ میلیونی و پشتیبانی از دانشجویان مناطق محروم، همچون تسهیلات ویژه برای دانشجویان این دانشگاه است.به گزارش این با من به نقل از مهر، محمدرضا زمانی درباره انواع وام های تحصیلی دانشگاه پیام نور به دانشجویان این دانشگاه اضافه کرد: یکی از رایج ترین تسهیلاتی که برای همه دانشجویان در نظر گرفته شده از راه صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم است که دانشجویان مقاطع مختلف می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.
وی با اشاره به اینکه از ترم گذشته ۱۱ میلیارد تومان به دانشجویان دانشگاه پیام نور تسهیلات ویژه بانکی همچون وام دانشجویی اختصاص داده شد، اظهار داشت: سال قبل دانشگاه پیام نور برای دانشجویان این دانشگاه تسهیلات مختلفی همچون وام دانشجویی به مبلغ ۱۱ میلیارد تومان در نظر گرفته بود که بازپرداخت این وام ها پس از تحصیل از دانشجو دریافت می شود.
رئیس دانشگاه پیام نور اضافه کرد: در ترم جاری با چند بانک عامل قرارداد برای اعطای تسهیلات جدید به دانشجویان بسته شده و دانشجویان تنها با یک مرتبه رفتن به بانک می توانند از راه این تسهیلات کل شهریه سنوات مختلف را با کارمزد یک و چهاردهم درصد دریافت نمایند.
وی افزود: سقف وامی که برای دانشجویان درنظر گرفته شده چه در مقطع کارشناسی و چه در مقطع کارشناسی ارشد، فعلا ۲۰ میلیون تومان است و دانشجو یا در طول ترم به صورت اقساط این وام را بازپرداخت می کند.
رئیس دانشگاه پیام نور در ادامه تصریح کرد: در دانشگاه تشکلی به اسم حامیان دانشگاه پیام نور وجود دارد که علاوه بر پشتیبانی از همه دانشجویان، حمایت ویژه ای از دانشجویان مناطق محروم که نیازمند دریافت تسهیلات و وام های مختلف هستند قرار می دهند و از راه این تشکل، دانشجویان بورسیه می شوند و می توانند به ادامه تحصیل خود ادامه دهند.
زمانی با اشاره به اینکه از راه این تسهیلات، دیگر هیچ دانشجویی نیست که از تحصیل جدا بماند، اظهار داشت: ما بستری را فراهم کردیم که دانشجویان بدون دغدغه به تحصیل خود ادامه دهند.


منبع:

1399/07/05
17:45:22
5.0 / 5
1590
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما