رستمی عنوان كرد:

نظم و برنامه مثال زدنی عزاداری هیئت های دانشجویی

نظم و برنامه مثال زدنی عزاداری هیئت های دانشجویی به گزارش این با من رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها اظهار داشت: عزاداری دهه اول محرم 99 به انتها رسید، هیئت های دانشجویی در خیلی از دانشگاه ها بابرنامه تر و منظم تر از سال های قبل به اقامه عزاداری پرداختند.به گزارش این با من به نقل از مهر، مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در صفحه اینستاگرام خود نوشت: عزاداری دهه اول محرم ۹۹ به انتها رسید و هیئت های مذهبی، عزاداران حسینی و عموم جامعه متدین ایرانی توانستند با تأسی به عقلانیت منبعث از ولایتمداری از دوگانه های مجعولی که می خواست عزاداری چارچوب مند را نقطه مقابل حفظ سلامت نشان دهد عبور کنند و با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی به بهترین نحو شور و شعور حسینی را به نمایش بگذارند.
وی افزود: نظم کم نظیر هیئت های مذهبی، احیای مجدد سنت حسنه روضه های خانگی، کوچه گردی و سر زدن مادحین مشهور به مناطق محروم و... همچون اتفاقات به یادماندنی محرم ۹۹ بود.
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها یادآورشد: در دانشگاه ها نیز با وجود تعطیلی کلاس های درس، نور چراغ هدایت حسینی خاموش نشد و هیئت های دانشجویی در خیلی از دانشگاه ها با برنامه تر و منظم تر از سال های قبل به اقامه عزاداری پرداختند.
وی اشاره کرد: از این فرصت استفاده می کنم و خداقوت جانانه ای به همه خادمان دوده علیهم السّلام خصوصاً زحمت کشان هیئت های دانشجویی می گویم. زندگیتان حسینی، سعیتان مشکور.


منبع:

1399/06/14
17:35:05
5.0 / 5
1888
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما