برای سال تحصیلی جدید؛

اعلام حداقل و حداكثر افزایش شهریه دانشگاه های سراسری

اعلام حداقل و حداكثر افزایش شهریه دانشگاه های سراسری این با من: رئیس مركز هیات های امنا و هیات های ممیزه وزارت علوم حداقل و حداكثر افزایش شهریه دانشگاه ها در سال تحصیلی جدید را اعلام نمود.عبدالرضا باقری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره حداقل و حداکثر افزایش شهریه دانشجویان در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: افزایش شهریه مشابه با سال های قبل بین ۱۰ تا ۲۰ درصد بسته به دانشگاه ها متفاوت می باشد.
رئیس مرکز هیات های امنا و هیات های ممیزه وزارت علوم افزود: هیات های امنای دانشگاه های مختلف بسته به شرایط محیطی و هزینه ها، شهریه را تعیین کرده اند.
به گزارش این با من به نقل از مهر، درحالی افزایش شهریه دانشگاه ها همانند سال قبل اعلام شده است که دانشجویان به شهریه های ترم قبل به سبب برگزاری کلاس ها در بستر فضای مجازی و برخی شبکه های اجتماعی و نبود زیرساخت های لازم، اعتراض داشتند.
بسیاری از دانشجویان دانشگاه های شهریه پرداز بر این باور بودند که دریافت شهریه در ازای خدمات دانشجویی و برگزاری کلاس ها و دست کم کلاس های عملی است و باتوجه به برخط شدن آموزش ها، پرداخت شهریه مانند نرخ قبل از وقوع کرونا موجه نیست.
برخی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در واکنش به اعتراض دانشجویان خود، با دادن تخفیف، قسط بندی یا حذف ترم به آنان کمک کردند و برخی دانشگاه ها هم این کار را نکردند تا به هر شکل، نیمسال دوم سال تحصیلی گذشته به اتمام برسد.
حال خبر می رسد در آستانه شروع سال تحصیلی جدید، با توجه به این که اعلام شده آموزش ها با محوریت آموزش مجازی خواهد بود، برخی مراکز آموزشی افزایش حداکثری شهریه یعنی افزایش ۲۰ درصدی شهریه را در دستور کار خود قرار داده اند.


منبع:

1399/06/12
21:32:13
5.0 / 5
1441
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما