در جلسه هیأت عالی جذب مصوب شد؛

نحوه بررسی پرونده متقاضیان جذب هیأت علمی در دانشگاه های غیر انتفاعی

نحوه بررسی پرونده متقاضیان جذب هیأت علمی در دانشگاه های غیر انتفاعی به گزارش این با من بر مبنای مصوبه آخرین جلسه هیات عالی جذب مقرر شد انجام غربالگری و بررسی پرونده متقاضیان جذب هیأت علمی برای دانشگاه ها و مراكز آموزشی غیر انتفاعی و غیر دولتی توسط هیأت اجرایی جذب منطقه ای صورت گیرد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دکتر جواد محمدی دبیر هیأت عالی جذب در جلسه ۲۵۲ هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی به صورت حضوری و ویدئو کنفرانس به ریاست دکتر محمدعلی کی نژاد رئیس هیأت عالی جذب در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، به ارائه توضیحاتی درمورد موضوع بررسی پروسه جذب در مؤسسات غیر دولتی و غیر انتفاعی برای جذب هیأت علمی پرداخت.
همین طور دکتر علی آهون منش رئیس اتحادیه مؤسسات و دانشگاه های غیرانتفاعی درباب نحوه فعالیت موسسات غیردولتی و غیرانتفاعی گزارشی ارائه داد.
در ادامه جلسه نیز تصویب گردید غربالگری اولیه پرونده های متقاضیان جذب عضویت هیأت علمی در دانشگاه ها و مؤسسات غیردولتی و غیرانتفاعی توسط هیأت اجرایی جذب منطقه ای و یا در مواردی که هیأت اجرایی جذب منطقه ای وجود ندارد توسط دانشگاه مادر استان صورت گیرد و همه مقررات جذب که در دانشگاه های دولتی اجرا می شود در دانشگاه ها و مؤسسات غیر دولتی و غیرانتفاعی هم اجرایی شود.
همین طور مقرر شد هیأت مرکزی جذب، مصوبه جلسه ۲۴۸ هیأت عالی جذب در خصوص «مشمولین طرح سربازی که در فراخوان های قبلی شرکت کرده اند و پرونده در خواست تبدیل وضعیت پیمانی آنها تا تاریخ ۱۳۹۹/۶/۱ به مرکز جذب اعضای هیأت علمی واصل می شود با رعایت سایر مقررات مستثنی از شرکت در فراخوان می باشند. بدیهی است از تاریخ ۱۳۹۹/۶/۱ به بعد کلیه متقاضیان باید یکسال پیش از اتمام طرح سربازی در فراخوان شرکت نمایند» را به همه دانشگاه ها برای اجرا ابلاغ کند.
گفتنی است در این نشست نیز مقرر شد جلسه مشترکی بین معاونت امور اساتید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و هیأت مرکزی جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بمنظور شفاف سازی تکمیل فرم صلاحیت علمی برای گروه معارف، تشکیل گردد.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در آخر جلسه برخی از اعضای هیأت های اجرایی جذب و کارگروه های صلاحیت عمومی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی علوم پزشکی تبریز، علوم پزشکی کرمانشاه، علوم پزشکی شهید بهشتی، تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان، دریانوردی و علوم دریایی چابهار، جیرفت، آمایش منطقه ۸، بناب تأیید صلاحیت شدند.
منبع:

1399/06/05
17:40:35
5.0 / 5
1528
تگهای خبر: آموزش , اساتید , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما