شرایط بهره مندی دانشجویان از خوابگاههای دانشگاه شریف در ترم آتی

شرایط بهره مندی دانشجویان از خوابگاههای دانشگاه شریف در ترم آتی این با من: دانشجویان تحصیلات تكمیلی دانشگاه شریف تنها تا اختتام امروز فرصت دارند، جهت استفاده از خدمات خوابگاهی درخواست خودرا بوسیله سامانه آموزش دانشگاه ثبت كنند.به گزارش این با من به نقل از مهر، برمبنای اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه شریف مهلت ثبت درخواست خوابگاه برای سال تحصیلی جدید امروز اول شهریورماه تمام می شود.
بر این اساس دانشجویانی که دارای شرایط زیر باشند، می توانند از خدمات خوابگاهی بهره مند شوند؛

۱- دانشجویان تحصیلات تکمیلی که ملزم به استفاده از آزمایشگاه های پژوهشی در امتداد تکمیل بخش تجربی پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری و مطالعات امکان سنجی آزمایشگاهی و میدانی برای تدوین پیشنهاد پژوهشی خود هستند.

۲- دانشجویان تحصیلات تکمیلی که ملزم به مراجعه به موسسات مشخص در امتداد جمع آوری داده های میدانی برای انجام پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری هستند.

۳- دانشجویان دکتری که جهت شرکت در امتحانات جامع باید در یک بازه زمانی معین و اعلام شده توسط دانشکده خود، در دانشگاه حضور داشته باشند (با تایید معاونت های تحصیلات تکمیلی دانشکده ها)

۴- دانشجویان تحصیلات تکمیلی که بعنوان دستیار آزمایشگاهی زیر نظر سرپرست آزمایشگاه های پژوهشی، مسئولیت مدیریت امور آزمایشگاه های پژوهشی و حفظ ونگهداری تجهیزات و ارائه خدمات آزمایشگاهی به سایر دانشجویان تحصیلات تکمیلی را بر عهده داشته باشند (با معرفی سرپرست آزمایشگاه پژوهشی و تایید رئیس دانشکده)

۵- باتوجه به ظرفیت محدود خوابگاه ها اولویت بندی تخصیص خوابگاه به دانشجویان تحصیلات تکمیلی که حداکثر تا اختتام آذر ماه ۹۹ بتوانند کارهای آزمایشگاهی، تجربی و یا مطالعات میدانی خودرا به پایان رسانده است و پس از آن دیگر نیازی به استفاده از خوابگاه نداشته باشند.

۶- دانشجویان تحصیلات تکمیلی که حداکثر تا اختتام اسفند ۹۹ بتوانند کارهای آزمایشگاهی، تجربی و یا مطالعات میدانی خودرا به پایان رسانده و پس از آن دیگر نیازی به استفاده از خوابگاه نداشته باشند.

۷- لازم به ذکر است، مهلت ارسال درخواست ها تا اختتام امروز شنبه ۱ شهریور ماه ۹۹ و بوسیله سامانه آموزش، منوی تحصیلات تکمیلی، فرم تسهیلات خوابگاهی خواهد بود.


منبع:

1399/06/02
20:25:35
5.0 / 5
1492
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما