برای یكپارچه سازی اطلاعات ؛

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم وب سرویس تغذیه راه اندازی نمود

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم وب سرویس تغذیه راه اندازی نمود این با من: صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در امتداد یكپارچه سازی اطلاعات و دریافت آمار دانشجویان بهره مند از تغذیه دانشجویی و همین طور بمنظور برنامه ریزی دقیق تر وب سرویس تغذیه راه اندازی نمود.به گزارش این با من به نقل از مهر، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در امتداد یکپارچه سازی اطلاعات و دریافت آمار دانشجویان بهره مند از خدمات تغذیه دانشجویی و همین طور بمنظور برنامه ریزی و تصمیم سازی دقیق تر در بخش تغذیه دانشجویی وب سرویس تغذیه راه اندازی نمود.
صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد؛ نظر به نقش و اهمیت این وب سرویس در پروسه برنامه ریزی جذب منابع مالی دولت از این پس در توزیع کمک ها و هر گونه خدمات رفاهی صندوق اطلاعات اعلامی آن دانشگاه بوسیله این سرویس مبنای عمل خواهد بود.
بدین سبب گزارش، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از دانشگاه ها درخواست نمود دو نفر از کارشناسان آن معاونت بعنوان رابط تغذیه و فناوری اطلاعات در سایت صندوق رفاه معرفی کنند. همین طور دانشگاه ها تا ۲۹ مرداد ۹۹ فرصت دارند تا سامانه تغذیه دانشگاه خودرا به وب سرویس تغذیه صندوق رفاه متصل کنند.
به گزارش این با من به نقل از مهر، ناصر مطیعی قبل از این در نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها از معاونان دانشگاه ها خواست ضمن افزایش سطح همکاری با این صندوق در یکپارچه سازی سامانه های در رابطه با رفاه دانشجویان در دانشگاه ها و صندوق رفاه خصوصاً در حوزه خوابگاه و تغذیه باتوجه به شرایط خاص کشور و محدودیت های مالی از آغاز پروژه های جدید غیر ضروری پرهیز کنند.


منبع:

1399/05/24
15:42:40
5.0 / 5
1557
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما