توسط پارك ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی؛

بانك پدیدآورندگان محتوای صنایع فرهنگی راه اندازی شد بعلاوه انتشار فراخوان

بانك پدیدآورندگان محتوای صنایع فرهنگی راه اندازی شد بعلاوه انتشار فراخوان این با من: «بانك پدیدآورندگان محتوای صنایع فرهنگی» توسط پارك ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی افتتاح شد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، این پارک بعنوان اولین پارک ملی علم و فناوری در حوزه علوم انسانی و صنایع خلاق فرهنگی در امتداد تحقق مسئولیت ها و ماموریت های خود مبادرت به راه اندازی «بانک پدیدآورندگان محتوای صنایع فرهنگی» کرده است.
راه اندازی این بانک باهدف تجمیع ظرفیت های تخصصی و ایجاد هم افزایی در تولید محتوای موردنیاز تدوین برنامه های کلان صنایع فرهنگی و ایجاد جریان دانشی بوسیله ساختارها و شبکه های موجود در این سازمان، بین اعضای بانک و مخاطبان است.
طبق اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، برمبنای فراخوان راه اندازی بانک پدیدآورندگان محتوای صنایع فرهنگی، از کلیه علاقه مندان و فعالان حوزه صنایع فرهنگی دعوت شده تا محتواهای صوتی، تصویری و نوشتاری خودرا جهت عضویت در این بانک ارسال نمایند.
روند ارسال درخواست های عضویت:
1- دانلود فرم درخواست عضویت از سایت و تکمیل و بارگذاری در سامانه
(/فرم درخواست عضویت.docx)
2- ارسال محتوای تولیدشده
نحوه ارسال:
ایمیل: s.soufi@usc.ac.ir
واتساپ: 09024343845
پست یا ارسال توسط پیک به آدرس:
تهران- بلوار اشرفی اصفهانی- خیابان قموشی- خیابان بهار- دانشگاه علم و فرهنگ- طبقه ششم- پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی

منبع:

1399/05/01
13:58:51
5.0 / 5
2268
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما