واگذاری قطعات پردیس كارآفرین به شركت های دانش بنیان

واگذاری قطعات پردیس كارآفرین به شركت های دانش بنیان قطعات پردیس كارآفرینی جدید پارك پردیس به شركت های دانش بنیان و فناور واگذار می شود و شركت های متقاضی از 15 تیر تا 31 مرداد ماه سال جاری برای ثبت نام فرصت دارند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، برخی از قطعات فاز ۳ پارک پردیس پارک فناوری پردیس با نام «پردیس کارآفرینی» به شرکت های دانش بنیان متقاضی واگذار می شود.
واحدهای تولیدی با محصولات دارای فناوری پیشرفته و ارزش افزوده بالا محصولات، تولیدی مبتنی بر نیروی متخصص و واحدهای تحقیق و توسعه صنایع مستقر در خارج از پارک فناوری پردیس برای دریافت این واحدها در اولویت قرار دارند. شتاب دهنده ها، آزمایشگاه ها و کمپ های تخصصی وابسته به هلدینگ های بزرگ صنعتی و سرمایه گذاری اولویت دارند.
علاوه بر آن شرکت های فعال در حوزه های تجهیزات پزشکی پیشرفته، فناوری اطلاعات و ارتباطات و الکترونیک، کنترل و ابزار دقیق نیز در اولویت پذیرش قرار خواهند گرفت.
تعداد ۳۰ قطعه از کل قطعات موجود در پردیس کارآفرینی با مساحت نزدیک به ۵۰۰ تا ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع در این طرح قابل واگذاری است. در صورت احراز نیاز شرکت ها و تامین زمین، امکان واگذاری قطعات به صورت تجمیعی و حداکثر تا سقف ۵ هزار مترمربع نیز وجود خواهد داشت.
علاقه مندان می توانند از ۱۵ تیر ماه تا ۳۱ مردادماه برای ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.1399/04/16
22:32:09
5.0 / 5
2033
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما