دانشگاه خواجه نصیر اعلام كرد؛

ضرورت ستاندن گواهی سلامت برای حضور در خوابگاه

ضرورت ستاندن گواهی سلامت برای حضور در خوابگاه دانشگاه خواجه نصیر اعلام نمود دانشجویان ارشد متقاضی خوابگاه، باید پرینت گواهی سلامت خودرا از سامانه خوداظهاری كرونای وزارت بهداشت دریافت نمایند.به گزارش این با من به نقل از مهر، برمبنای مصوبه هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، دانشجویان کارشناسی ارشد متقاضی خوابگاه که برمبنای مقررات اعلام شده در اطلاعیه خردادماه این دانشگاه و در وقت مقرر پیش ثبت نام کرده اند و تایید استاد راهنمای آنها توسط اداره خوابگاه ها دریافت شده است، می توانند به مدت یک ماه از امروز شنبه ۱۴ تیرماه تا ۱۳ مردادماه با شرایطی که تعیین شده، اسکان داده شوند.

همین طور دانشجویان کارشناسی ارشد پذیرفته شده مطابق با اطلاعیه ای که روز چهارشنبه ۱۱ تیرماه بوسیله منوی پیام ها از پنل کاربری سامانه رفاهی دریافت می کنند، شرایط پذیرش و نام خوابگاه ها در آن اعلام شده است و برای دانشجویان پذیرفته نشده در این مرحله نیز پیام عدم پذیرش ارسال می شود.

بر این اساس باتوجه به اسکان یک یا دو نفر در اتاق مطابق با پروتکل های ابلاغی و ظرفیت خوابگاه ها و اتاق ها برنامه ریزی اسکان انجام گرفته است.

دانشجویان پذیرفته شده لازم است پرینت گواهی سلامت خودرا از سامانه خوداظهاری بیماری کرونا وزارت بهداشت (salamat.gov.ir) ستاندن کرده و ضمن همراه داشتن مدارک شناسایی و کارت دانشجویی، فقط در ایام شنبه تا چهارشنبه از ۱۴ تا ۱۸ تیرماه جهت شرکت در طرح غربالگری مرکز بهداشت دانشگاه در سالن تربیت بدنی دانشکده علوم حضور یابند و در صورت ستاندن مجوز، امکان حضور در خوابگاه فراهم می شود و در صورت عدم تایید، اسکان امکان پذیر نیست.

امکان حضور در خوابگاه فقط با شرکت در طرح مذکور و در زمان بندی اعلام شده است و در غیر از این زمان امکان پذیرش در خوابگاه نیست.
همچنین به جهت جلوگیری از احتمال انتقال ویروس کرونا، دانشجویان موظف به رعایت بهداشت شخصی و به خصوص رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کلیه شرایط، عدم ازدحام در اتاق ها، استفاده از ماسک در فضاهای بسته و عمومی و اجرای کلیه پروتکل های بهداشتی و اطلاعیه های منتشره از جانب مرکز بهداشت دانشگاه است. در صورت عدم رعایت مفاد پروتکل های بهداشتی توسط دانشجویان، لازم است فوری خوابگاه ها تخلیه شود.
بر این اساس، در صورت مشکوک بودن به بیماری کرونا، ادامه اسکان منوط به ستاندن گواهی سلامت از مراکز درمانی معتبر است و در صورت بروز شرایط خاص پیرامون بیماری کرونا، تخلیه خوابگاه ها ضروری تلقی می شود و دانشجویان موظف می باشند ظرف ۴۸ ساعت بعد از اعلام نسبت به تخلیه خوابگاه اقدام نمایند.
مطابق ابلاغ سازمان امور دانشجویان پذیرش میهمان (اولیا، خواهر، برادر، دوست و... ) به هر نحو ممکن در خوابگاه ممنوعست و ورود و خروج با ارائه کارت دانشجویی است و دانشجویان باید ۱۳ مرداد خوابگاه ها را تخلیه کنند.

1399/04/14
18:31:10
5.0 / 5
2048
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما