معاون اداری و مالی وزارت علوم:

برای افزایش سلامت دانشجویان باید به معماری خوابگاه توجه گردد

برای افزایش سلامت دانشجویان باید به معماری خوابگاه توجه گردد به گزارش این با من معاون اداری و مالی وزارت علوم اظهار داشت: باید در راه اندازی فضاهای خوابگاهی و تعمیرات آن به معماری توجه گردد، معماری تاثیر زیادی بر سلامت دانشجویان دارد.به گزارش این با من به نقل از مهر، محمدتقی نظرپور معاون اداری مالی وزارت علوم بامداد امروز در نشست خیرین آموزش عالی کشور که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، اظهار داشت: راه اندازی خوابگاه برای دانشجویان بسیار مهم می باشد و اثر زیادی در تربیت دانشجویان بخصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی دارد. موضوعی که من می خواهم مطرح کنم این است که چه خوابگاهی و با چه معماری باید راه اندازی شود.
وی تاکید کرد: دستاورد آموزش عالی بسیار زیاد است و فضای معماری تاثیر زیادی بر سلامت دانشجویان ما دارد.
نظرپور با طرح این سوال که خوابگاه های ما باید دارای چه خصوصیت باشند تا سلامت دانشجویان هنگام حضور در آن تأمین شود، اضافه کرد: بعضی از مواقع سلامت دانشجویان خوابگاهی نسبت به سال های ابتدایی که در خوابگاه ها حضور داشتند، به جای اینکه مثبت شود، منفی شده است.
وی افزود: تعمیرات اساسی خوابگاه ها می تواند با مداخلات معماری باشد، زمانی که تغییر جزئی در فضای معماری ایجاد می نماییم، نتیجه بسیار مطلوب خواهد شد و باید در راه اندازی فضای خوابگاهی و تعمیر آن به معماری توجه گردد تا نتیجه بهتری از این مورد گرفته شود.


منبع:

1399/04/03
23:17:08
5.0 / 5
2231
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما