مدیر كل امور مشاوره و سلامت وزارت علوم خبر داد

برگزاری ۲۰۰ كارگاه آنلاین سلامت روان دانشجویی در دوره كرونا

برگزاری ۲۰۰ كارگاه آنلاین سلامت روان دانشجویی در دوره كرونا به گزارش این با من مدیر كل امور مشاوره و سلامت روان وزارت علوم از طریق اندازی ۲۰۰ كارگاه آن لاین سلامت روان دانشجویی در دوره كرونا اطلاع داد و اظهار داشت: بیشتر از ۱۰ هزار دانشجو در این كارگاه ها شركت كردند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دکتر منصوره السادات صادقی ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان با همکاری مراکز مشاوره و بهداشت و کانون همیاران سلامت روان و بهداشت در مبحث کرونا دو پویش برگزار کرد. مسابقه کشوری ترم کرونایی و کمپیین دانشجوبی در خانه بمانیم که اختتامیه مسابقه ترم کرونایی 10 خردادماه با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران با انتخاب ۲۲ اثر برگزار گردید و اختتامیه کمپین بزرگ دانشجویی در خانه بمانیم 10 تیرماه با حضور وزیر علوم برگزار می گردد.
مدیرکل امور مشاوره و دفتر سلامت امور دانشجویان اضافه کرد: برگزاری کمپین بزرگ دانشجویی از 6 فروردین ماه آغاز و با استقبال بی نظیری مواجه گردید و بیشتر از ۲۰۰ مرکز مشاوره و بهداشت و کانون همیاران سلامت روان و بهداشت در این کمپین فعالیت داشتند.
وی ادامه داد: در خلال دوران قرنطینه کارگاه های آنلاین کشوری در حوزه سلامت روان با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران برای دانشجویان برگزار گردید و بیشتر از ۱۰ هزار دانشجو در کل کشور در این کارگاه ها شرکت کردند.
همچنین دانشگاه های دیگر همچون علامه طباطبایی، صنعتی شریف، الزهرا، و... هم در برگزاری کارگاه های آنلاین با دفتر مشارکت داشته اند.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دکتر صادقی تصریح کرد: دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان از اولین روزهای انتشار کرونا به شکل فعالانه و مستمر مبحث آگاهی بخشی و راهنمایی به دانشجویان و همینطور ابلاغ به روز شده پروتکل های بهداشتی را که با همکاری مراکز بهداشت تهیه شده بود، دنبال کرده است و تا زمان اعلام وضعیت سفید در کشور به فعالیتهای خود در این عرصه ادامه می دهد.
منبع:

1399/04/01
00:41:23
5.0 / 5
2480
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما