معاون آموزشی دانشگاه لرستان:

امتحانات غیرحضوری دانشجویان دانشگاه لرستان از ۸ تیر شروع می شود

امتحانات غیرحضوری دانشجویان دانشگاه لرستان از ۸ تیر شروع می شود معاون آموزشی و تحصیلات تكمیلی دانشگاه لرستان اظهار داشت: بمنظور حفظ سلامت دانشجویان و جلوگیری از شیوع ویروس كرونا امتحانات دانشجویان این دانشگاه بصورت غیرحضوری از هشتم تیر ماه شروع می شود.به گزارش این با من به نقل از مهر، احسان رشیدیان امروز دوشنبه در سخنانی گفت: باتوجه به وضعیت استان و شیوع بیماری کرونا و برمبنای مصوبات ستاد مقابله با کرونا، ۹۰ درصد امتحانات دانشگاه لرستان بجز رشته های خاص دارای کارگاه های عملی به صورت مجازی و غیر حضوری انجام خواهد شد.
وی با اعلان اینکه در امتداد مقابله با ویروس کرونا از روزهای اولین انتشار این ویروس در استان به سرعت زیرساخت های لازم فراهم و تمام کلاس های نظریه بصورت مجازی برگزار شده است، اضافه کرد: اختتام کلاس های مجازی در دانشگاه لرستان پنجم تیرماه خواهد بود.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان اظهار داشت: تمام امتحانات نظریه و نظری در چارچوب ارزشیابی غیرحضوری دانشجویان با احتساب نمرات مستمر و استفاده از نرم افزارم LMS باتوجه به سرفصل های دروس انجام خواهد شد.
رشیدیان با اشاره به اینکه امتحانات از هشتم تا ۲۲ تیرماه ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: کلاس های عملی این دانشگاه نیز از ۲۳ تیرماه به صورت فشرده به مدت ۲ هفته تا ۱۵ مردادماه برگزار می گردند.
وی اضافه کرد: کلاس ها با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و تهویه مناسب فضای آزمایشگاه ها در کلاس های ۱۰ نفره برای دوره کارشناسی و سه تا چهار نفره برای مقاطع ارشد و دکتری برگزار خواهند شد.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان اظهار داشت: برمبنای بررسی های انجام شده ۲۰۰ نفر از دانشجویان نیازمند خوابگاه هستند که برای هر دانشجو یک اتاق در نظر گرفته شده است تا در زمان برگزاری کلاس های عملی از خوابگاه استفاده کنند.
رشیدیان اشاره کرد: امتحانات دروس عملی در دانشگاه لرستان از پنجم تا ۱۵ مرداد ماه برگزار می گردد و نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۹ تا ۲۰ مردادماه تکمیل خواهد شد.
وی اشاره کرد: حضور دانشجویان و کارکنان در دانشگاه لرستان مستلزم استفاده از ماسک و دستکش و رعایت تمام پروتکل های بهداشتی است.

1399/03/30
13:26:50
5.0 / 5
2119
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما