از سوی معاونت دانشجویی؛

دستورالعمل میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد به محل سكونت ابلاغ گردید

دستورالعمل میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد به محل سكونت ابلاغ گردید این با من: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل میهمانی دانشجویان به محل سكونت خانواده جهت پیش گیری از شیوع بیماری كرونا را ابلاغ نمود.به گزارش این با من به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی «دستورالعمل میهمانی دانشجویان به محل سکونت خانواده جهت پیش گیری از شیوع بیماری کرونا» را به رؤسای استانها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی (سما) ابلاغ نمود.
در این دستورالعمل آمده است: باتوجه به شرایط خاص پیش آمده در کشور بواسطه شیوع بیماری کرونا و بمنظور رضایت خاطر دانشجویان و ایجاد آرامش و رفع دغدغه های خانواده ها و جلوگیری از ترددهای بی مورد و خطرات ناشی از آن و همین طور یشگیری از سرایت ویروس کرونا، تسهیلاتی برای مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در نظر گرفته شده است.
براساس این دستورالعمل؛ بمنظور کاهش تردد دانشجویان بین محل سکونت و تحصیل و تأثیر آن در مهار بیماری کرونا، یک نیمسال مهمانی دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی به شهر محل سکونت باتوجه به شرایط دارا بودن شرایط عمومی مندرج در شیوه نامه نقل و انتقال دانشجویی، دایر بودن رشته/گرایش دانشجو در واحد دانشگاهی مقصد، تأیید عدم مغایرت محل سکونت با واحد مقصد انتخابی دانشجو و موافقت واحد دانشگاهی مبدأ و مقصد امکانپذیر است.
واحدهای دانشگاهی مبدأ و مقصد موظفند بر طبق مدارک بارگذاری شده در سامانه درخواست دانشجو را بررسی و در صورت احراز صحت مدارک (تطابق مدارک محل سکونت با واحد مقصد انتخابی دانشجو) در اسرع وقت نسبت به اعلام نظر و تکمیل پروسه درخواست دانشجو در سامانه منادا اقدام نمایند.
واحدهای دانشگاهی مقصد موظفند حداکثر ظرف یک ماه بعد از ثبت نام، نسبت به واریز شهریه ثابت و هزینه جبرانی اخذشده از دانشجویان میهمان به حساب واحد دانشگاهی مبدأ اقدام نمایند.
براساس بندهای این دستورالعمل؛ مدارک و مستندات لازم برای ثبت میهمانی، مدارک محل سکونت شامل سند منزل یا اجاره نامه معتبر و تصویر تمامی صفحات شناسنامه دانشجو است.
در این دستورالعمل تاکید شده است که میهمانی دانشجویان دوره های دکتری تخصصی و خودگردان به سایر واحدهای دانشگاهی نیز امکانپذیر است.


منبع:

1399/03/20
21:13:03
5.0 / 5
2323
تگهای خبر: آموزش , تخصص , ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما