معاون دانشجویی دانشگاه خوارزمی:

امكان بازگشایی خوابگاه هم اكنون وجود ندارد

امكان بازگشایی خوابگاه هم اكنون وجود ندارد به گزارش این با من معاون دانشجویی دانشگاه خوارزمی اعلام نمود: هم اكنون امكان بازگشایی خوابگاه وجود ندارد، دانشجویان برای استقرار در خوابگاه تعجیل نكنند.به گزارش این با من به نقل از مهر، احمد زنگانه، معاون دانشجویی دانشگاه خوارزمی اظهار داشت: دانشجویان کارشناسی و ترم اول و دوم تحصیلات تکمیلی که آموزش آنها مجازی و امتحانات هم به صورت مجازی برگزار می گردد باید خوابگاه ها را تخلیه کنند.
وی افزود: برای دانشجویان ترم آخر که فارغ التحصیل می شوند و دروس عملی یا آزمایشگاهی دارند هم با هماهنگی با معاونت آموزشی مقرر شد که در مرداد ماه کلاس های آنها به صورت فشرده برگزار گردد.
معاون دانشجویی دانشگاه خوارزمی اضافه کرد: با عنایت به شیوع موج دوم کرونا و افزایش آمار و همینطور مسافرت های دو هفته اخیر که اثرات آن تازه پس از دو هفته نمایان می شود باز گشایی خوابگاه دانشگاه بدون تمهیدات بهداشتی و کاهش تراکم امکان پذیر نیست.
وی افزود: ازاین رو در گام اول دانشجویان می بایست نسبت به تخلیه خوابگاه ظرف یک هفته اقدام تا گام بعدی که آماده سازی است انجام پذیرد، امکان باز گشایی خوابگاه فعلاً امکان پذیر نیست و از دانشجویان در خواست می شود، برای استقرار در خوابگاه تعجیل نکنند تا زمینه استقرار آنها در یک بستر به نسبت امن تر و بهداشتی فراهم گردد.

1399/03/19
23:56:23
5.0 / 5
2238
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما