از سوی صندوق رفاه؛

روند ارسال مدارك و مستندات وام تحصیلی ویژه دكتری تسهیل شد

روند ارسال مدارك و مستندات وام تحصیلی ویژه دكتری تسهیل شد به گزارش این با من صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم روند ارسال مدارك و مستندات وام تحصـیلی ویژه دكتری را تسهیل كرد.به گزارش این با من به نقل از مهر، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به دلیـل تعطیلی دانشگاه هـا و عـدم حضور دانشـجویان درشـرایط ناشـی ازشـیوع ویروس کرونا، روند ارسال مدارک و مستندات وام تحصـیلی ویژه دکتری را تسهیل کرد.
صندوق رفاه دانشجویان اعلام نمود: در راسـتای درخواست برخی از دانشـگاه ها در خصوص عدم دسترسـی به اساتید راهنما و مدیران گروه های آموزشـی، امکان امضای معاونین دانشجویی ذیل فرم شماره ۱و۲ وام تحصیلی ویژه دکتری برای نیمسال دوم تحصیلی سال۹۹-۹۸ فراهم گشته است.
لذا امضاء معاون دانشـجویی دانشـگاه به جای اساتید راهنما و مدیران گروههای آموزشی بعد از بررسی و تایید مراتب انتخاب واحد توسط دانشجویان متقاضی و ثبت آن درسامانه آموزشی دانشگاه، بلامانع است.
از این رو به منظور بهره منـدی و مساعدت حداکثری به دانشـجویان متقاضـی واجد شـرایط با اسـتفاده از امکان فراهم شده، معاونان دانشجویی دانشگاه ها در ارسال فهرست های وام دانشجویان متقاضی در موعد مقرر به صندوق رفاه دانشجویان تسریع کنند.
بدیهی است تدابیر و شرایط اعلام شده صرفاً ویژه دوره زمانی ناشی از شیوع کرونا بوده و بعد از بازگشت به شرایط عادی، رعایت ملاحظات مقرر در فرایندهای اجرایی الزامی خواهد بود.

1399/02/27
22:59:27
5.0 / 5
2373
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما