رئیس دانشكده علوم پزشكی لارستان:

آزمایشگاه كووید ۱۹ دانشكده پرستاری لار كاملا ایزوله و ایمن است

آزمایشگاه كووید ۱۹ دانشكده پرستاری لار كاملا ایزوله و ایمن است این با من: فارس رئیس دانشكده علوم پزشكی لارستان اصرار كرد كه آزمایشگاه تشخیص كووید 19 دانشكده پرستاری این شهرستان كاملا ایزوله و ایمن بوده و درهای ورود و خروج آن از مجموعه آموزشی دانشكده جداست و خطری برای دانشجویان و پرسنل این مركز ندارد.


دکتر محمدحسین کریمی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به انتشار نامه ای از طرف نمایندگان دانشجویان دانشکده پرستاری شهرستان لار، در خصوص ضرورت جابجایی آزمایشگاه تشخیص کووید۱۹ از محوطه این دانشکده، اشاره کرد: انتشار این نامه تنها در فضای مجازی(واتساپ) ارسال شده و هیچ نامه مکتوبی دال بر اینکه دانشجویان این دانشکده خواستار این مهم هستند به دفتر رئیس دانشکده ارسال نشده است.
او انتشار این نامه را ایجاد هجمه از طرف یکی از کسانی که ارسال کننده متن بوده و خود مشکل انضباطی در دانشکده متبوع دارد، اضافه کرد: حدود دو هفته پیش نامه ای برای بنده در فضای مجازی ارسال شد که باید آزمایشگاه تشخیص کووید ۱۹ دانشکده پرستاری تعطیل شود.
رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان افزود: از اداره امور آزمایشگاه های شیراز جهت بررسی حضوری از آزمایشگاه تشخیص کووید ۱۹ در دانشکده پرستاری دعوت شد و نتیجه بررسی بعد از بازدید، این بود که آزمایشگاه کاملا ایزوله است و در آن از مجموعه آموزشی این دانشکده نیز جدا شده است.
کریمی اشاره کرد: بیش از یک میلیارد تومان برای تجهیز، تهیه وسایل مورد نیاز و فضای فیزیکی این آزمایشگاه هزینه شده است.
او با تاکید مجدد بر اینکه هیچ نماینده ای سوی دانشجویان دانشکده پرستاری مراجعه حضوری نکرده و تنها در فضلی مجازی مبادرت به انتشار یک متن نامه کرده اند، عنوان کرد: جای تعجب است برای کسی یا کسانی که پرستاری می خوانند اما می ترسند با کرونا برخورد کنند! چطور ممکنست اینگونه افراد در بیمارستان ها از افراد کرونایی مراقبت کنند؟
رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان افزود: عده ای خارج از گود و خارج از شهرستان نشسته اند و نامه نوشته اند. در صورتیکه امنیت آزمایشگاه کاملا برقرار و محیط کاملا ایزوله است و تنها هدف از انتشار این نامه ایجاد هجمه در فضای مجازی است نه در فضای حقیقی.
منبع:

1399/02/23
14:13:43
5.0 / 5
2499
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما