اعطای تسهیلات خرید تجهیزات به مراكز آزمایشگاهی

اعطای تسهیلات خرید تجهیزات به مراكز آزمایشگاهی به گزارش این با من مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری از اعطای یارانه ششصد میلیون ریالی به آزمایشگاه هایی كه جزو یكصد مركز آزمایشگاهی برتر كشور هستند، آگاهی داد و اظهار داشت: این تسهیلات برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی سطح یك و دو از نمایشگاه مواد آزمایشگاهی ایران ساخت اعطا خواهد شد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دكتر رضا اسدی فر در این زمینه اظهار داشت: شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری از سال قبل باتوجه به استقبال مراكز عضو شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی و با هدف بهره مندی بیشتر آنها از حمایت های یارانه خرید تجهیزات آزمایشگاهی از نمایشگاه را افزایش داده است.
وی تصریح كرد: در این طرح مقرر شده است كه یارانه مراكز دولتی عضو شبكه كه جزء رتبه های یك تا 100 امسال بوده اند، برای خرید همه تجهیزات سطح یك یا دو در نمایشگاه، مشمول افزایش 15درصدی یارانه شوند. علاوه بر آن مراكز دولتی عضو شبكه كه در رتبه بالاتر از 100 قرار گرفته اند، برای خرید همه تجهیزات سطح یك و دو عرضه شده، از 10درصد یارانه بیشتر بهره مند می شوند.
بگفته وی، مراكز خصوصی عضو این شبكه نیز كه در 100 رتبه اول شبكه آزمایشگاهی امسال قرار دارند، برای خرید همه تجهیزات سطح یك یا دو، 20 درصد یارانه بیشتر تا سقف 600 میلیون ریال دریافت خواهند كرد.
مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی اشاره كرد: همین طور مراكز خصوصی عضو شبكه كه در رتبه های بالاتر از 100 قرار دارند برای خرید تجهیزات سطح یك و دو از نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت، مشمول 20 درصد یارانه بیشتر تا سقف 300 میلیون ریال می شوند.
دكتر اسدی فر در آخر اشاره كرد: این طرح حمایتی منجر به توسعه بازار می شود و می تواند در بازار محصولات دانش بنیان بدون ایجاد بار مالی جدید روی دوش بودجه عمومی كشور، تحولات قابل توجهی ایجاد كند.
منبع:

1399/02/03
13:43:58
5.0 / 5
2606
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما