مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی اعلام گردید

مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی اعلام گردید این با من: بر طبق اعلام سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، دانشجویان مولف و مترجم تا 31 تیرماه 99 برای ارسال آثار به بیست و هفتمین جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی فرصت دارند.به گزارش این با من به نقل از جهاددانشگاهی، در فراخوان بیست و هفتمین جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی كه از طرف سازمان انتشارات جهاددانشگاهی اعلام شد، بخش ویژه ی بیست وهفتمین جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی به موضوعات «مطالعات رسانه»، مطالعات فرهنگی (شامل اقتصاد فرهنگ، سیاستگذاری فرهنگی، فرهنگ دانشگاهی)، «آسیب های اجتماعی»، «اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی»، «مدیریت بحران» و «اخلاق حرفه ای» اختصاص یافت و دانشجویان مولف و مترجم فرصت دارند تا ۳۱ تیرماه سال جاری آثار خودرا به دبیرخانه دائمی جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی ارسال نمایند.
بر اساس این فراخوان دانشجویان تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی دانشگاهی و طلاب مقاطع تحصیلی سطح ۲ و ۳ می توانند آثار خودرا به تعداد نامحدود و بر طبق شرایط ذیل در شش گروه اصلی شامل فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، كشاورزی و منابع طبیعی، علوم پزشكی و دامپزشكی، هنر و معماری و بخش ویژه به دبیرخانه جشنواره ارسال كنند.
بر این اساس، هم زمانی دوره تحصیل دانشجو با زمان چاپ و انتشار اثر، دارا بودن مشخصات عمومی كتاب برای اثر پخش شده، داشتن اعلام وصول از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انتشار كتاب در ابتدای سال ۹۷ تا اختتام ۹۸، ثبت نام اینترنتی، ارسال دوجلد از كتاب به دبیرخانه و ارسال نسخه ای از متنِ زبان اصلی آثار ترجمه شده، همچون شرایط شركت در جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی است.
همچنین دانش آموختگانی كه حداكثر یكسال بعد از فارغ التحصیلی، كتاب خودرا در بازه زمانی فوق الذكر (۹۷-۹۸) به چاپ رسانده اند نیز می توانند در جشنواره شركت نمایند.
كتاب های الكترونیك ارسال شده به دبیرخانه جشنواره نیز باید دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هولوگرام باشند.
آثار دریافت شده بازگردانده نخواهند شد و به آثار برگزیده ای كه توسط بیش از یك نفر تألیف یا ترجمه شده اند، فقط یك جایزه تعلق خواهد گرفت.
براساس این فراخوان، ناشران نیز می توانند آثار دانشجویی خودرا به همراه فرم ثبت نام اینترنتی، به دبیرخانه جشنواره كتاب سال دانشجویی ارسال نمایند. در آیین اختتامیه جشنواره از ناشرانی كه برمبنای ملاك های دبیرخانه، بهترین شكل مشاركت را در انتشار آثار دانشجویی داشته اند، تجلیل خواهد شد.
همچنین در مراسم پایانی این جشنواره جوان ترین پدیدآورنده، مولف و مترجم معرفی و مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.
این جشنواره هر سال همزمان با هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران و با هدف ایجاد نشاط علمی در فضای دانشگاهی كشور، شناسایی و پشتیبانی از دانشجویان نوقلم و صاحب اندیشه، معرفی و تجلیل از ناشران فعال در زمینه آثار دانشجویی و تقویت بنیه علمی دانشجویان انجام می شود.
علاقه مندان می توانند بعد از ثبت نام بوسیله سامانه اینترنتی به آدرس www.isba.ir، دو نسخه از اصل اثر را به همراه فرم ثبت نام اینترنتی به آدرس پستی دبیرخانه جشنواره در تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاك ۷۲، صندوق پستی: ۱۱۶۳-۱۳۱۴۵ سازمان انتشارات جهاددانشگاهی ارسال نموده و برای كسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۹۵۲۷۲۷ تماس حاصل كنند.
با توجه به ضرورت جلوگیری از شیوع بیماری ویروس كرونا، شركت كنندگان بایستی بعد از ثبت نام الكترونیكی (كه از ۲۳ فروردین ماه آغاز می شود)، نسخه فیزیكی كتاب خودرا تنها در بازه زمانی ۱ تا ۳۱ تیرماه (به شرط اعلام وضعیت عادی توسط ستاد ملی كرونا) به دبیرخانه جشنواره ارسال كنند. بدیهی است آثاری كه قبل از این تاریخ به دبیرخانه ارسال شود، توسط دبیرخانه دریافت نخواهد شد.


منبع:

1399/02/02
16:38:38
5.0 / 5
2711
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما