معاون دانشجویی ؛

تسهیلات دانشگاه آزاد برای دانشجویان شاغل

تسهیلات دانشگاه آزاد برای دانشجویان شاغل به گزارش این با من معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد از تسهیلات این دانشگاه برای دانشجویان شاغل اطلاع داد و اظهار داشت: با عنایت به شرایط حاكم در كشور، تعداد و مبالغ وام شهریه افزایش می یابد.حجت الاسلام ابراهیم كلانتری در گفتگو با خبرنگار مهر از عرضه تسهیلات بانكی و وام قرض الحسنه برای كمك به دانشجویان این دانشگاه اطلاع داد و اظهار داشت: شرایط ویژه ای الان در كشور حاكم است و كرونا باعث تعطیلی برخی مشاغل شده و از سویی برخی دانشجویان شاغل دانشگاه آزاد در كسب درآمدشان با مشكل رو به رو شده اند.
وی اضافه كرد: به همین جهت دانشگاه آزاد برای كمك به این دانشجویان و سایر افرادی كه در پرداخت شهریه با مشكل مواجهند، تسهیلاتی را شامل پرداخت وام قرض الحسنه در نظر گرفته است.
كلانتری افزود: در شرایط عادی بسیاری از دانشجویان از وام های صندوق رفاه و سایر وام های قرض الحسنه شامل وام های كوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت استفاده نمی كردند اما پیشبینی ما این است كه با عنایت به شرایط موجود درخواست دانشجویان برای گرفتن وام افزایش یابد.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد از افزایش مبلغ وام شهریه اطلاع داد و اظهار داشت: لازم است دانشگاه آزاد هم در تعداد وام های پرداختی و معرفی تعداد بیشتری از دانشجویان به بانك و همینطور در مبلغ وام شهریه تغییراتی را انجام دهد كه البته هنوز درباره جزئیات آن تصمیم گیری نشده است.
به گزارش این با من به نقل از مهر، وام كوتاه مدت دانشگاه آزاد اسلامی ۵۰ درصد كل شهریه را شامل می شود كه دانشجو حداكثر طی چهار قسط در طول یك ترم پرداخت كند. وام میان مدت این دانشگاه هم شامل ۵۰ درصد كل شهریه می شود كه حداكثر طی ۲۰ قسط در حین تحصیل باید تسویه شود.
همچنین وام بلندمدت این دانشگاه هم شامل ۵۰ درصد كل شهریه می شود كه حداكثر ۳۶ ماه بعد از فارغ التحصیلی باید تسویه شود كه با عنایت به وعده مسؤلان دانشگاه مقرر است با افزایش میزان وام شهریه، با دانشجویان در این شرایط مدارا شود.


منبع:

1399/01/14
21:41:16
5.0 / 5
3344
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما