بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی

بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی این با من: جهاددانشگاهی با صدور اطلاعیه ای در آستانه یوم الله 12فروردین ماه، ضمن تكریم ارواح مطهر شهدا و ابراز حق شناسی و قدردانی از تدبیر رهبر انقلاب به جهت نامگذاری سال 1399 بعنوان سال ˮجهش تولیدˮ آن هم در تداوم سال رونق تولید بار دیگر برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی هم پیمان شد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، متن بیانیه این نهاد به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
معجزه ی انقلاب اسلامی به مدد انفاس قُدسیه ی امام راحل(ره)، معادن و گنجینه های ایمان قلوب مردم ایران را احیا كرد. آنچنانكه خود در آزمون بزرگ فروردین ۱۳۵۸ با سرانگشتان اراده ی ملی، ضمن اعلام آمادگی برای به دست گرفتن اداره ی كشور، نظام مردمسالارشان را بر مبنا و محتوای آسمانی دین مبین اسلام پایه گذاری كردند.
بی گمان ایمان، زمینه ساز توفیق ملت در تشكیل نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و هست؛ ایمانی كه عزت آفرین است؛ خالق صبر و استقامت و جهاد در راه نورانی رسیدن به اهداف و آرمان هاست و ثمره ی آن آزادی، استقلال و رهایی از بندهای مرئی و نامرئی وابستگی به نظام های مادی گرا و غیر خدایی است. از ین جهت، در تضاد كامل با نیّات، اهداف، منافع و فرهنگ شیطانی شایع شده ی استكبار جهانی است.
ملت غیور، عزتمند و عدالتخواه ایران اسلامی ۴۱ سال است كه با صبر و ایثار خود، دشمنی های نو به نو نظام سلطه را دفع می كند و به سمت قله پیشرفت و قدرت حركت می نماید.
اگر روزی نظام خودباخته و وابسته ی پهلوی، فرهنگ وابستگی و اظهار عجز در مقابل قدرت ها را ترویج می داد، امروز امپراطوری رسانه ای نظام سلطه با حجم صدها برابر و بی وقفه، ملت ایران را حتی در زمان بحران های بزرگ، هدف انبوهی از هجمه ها قرار داده و طوری وانمود می كنند كه ایران متكی به مكتب اسلام ناب، قادر به حل مشكلات نیست؛ اما تاریخ، خود، شاهد است كه مردم سربلند ایران اندكی پس از رأی به جمهوری اسلامی و در سال ۱۳۵۹ مقارن با آغاز جنگ تحمیلی چگونه بر سر انتخاب و عهد خود ماندند و حماسه ای را آغاز كردند كه جهان را به شگفتی واداشت. رشادت ها، جانفشانی ها و ایثارگری ها بعد از دفاع مقدس اختتام نیافت و این چشمه ی جوشان و مسیر نورانی تا به امروز در دل تاریخ انقلاب ادامه یافته است.
مصداق بارز این روزها، عزم ملی و جهاد بزرگ در مقابله با دشمنان تهدید كننده سلامت مردم است. اهمیت این اقدام باارزش زمانی بیشتر درك می شود كه بدانیم مسئولان و ملت ایران از دل بحران ها، رزمایش های همه جانبه ای برای رسیدن به اهداف والا برنامه ریزی و اجرا می كنند.
ایران، امروز هنرمندانه با همدلی ایرانیان، عرصه ی نمایش مجموعه ای از فضائل در مقابل كلكسیونی از رذائل آمریكا در دشمنی با ملت ایران است.
به فضل الهی با هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی و اقدام و عمل مجاهدانه فرزندان ملت به زودی شاهد سربلندی بیش از پیش ایران عزیز خواهیم بود.
نهاد انقلابی و مردمی جهاددانشگاهی ضمن تكریم ارواح مطهر شهدا خصوصاً جهادگران شهید مدافع سلامت و ابراز حق شناسی و قدردانی از تدبیر رهبر انقلاب به جهت نامگذاری سال ۱۳۹۹ بعنوان سال جهش تولید آن هم در تداوم سال رونق تولید با افتخار اعلام می كند نتایج روشن و نویدبخش در راهی كه این نهاد برای نیل به هدف مهم تولید فناوری بومی و محصولات راهبردی دانش بنیان از سالیان گذشته آغاز نموده امروز خودنمایی می كند و نیاز جامعه اسلامی را در عرصه های مختلف برآورده ساخته است. باخبر الفجر پیروزی های علمی و فناورانه در سال ۹۹ از دل بحران اخیر سر بر آورده و به همت جهادگران جهاددانشگاهی تا آخر سال ادامه خواهد داشت.
اعضای این نهاد انقلابی با بزرگداشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران با آرمان های امام خمینی(ره) و شهیدان راه حق پیمان باردیگر می بندند و برای سربلندی كشور از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند كرد.
منبع:

1399/01/11
22:25:54
5.0 / 5
3051
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما