استقبال اعضای هیات علمی دانشگاه الزهرا از تدریس مجازی دانشجویان

استقبال اعضای هیات علمی دانشگاه الزهرا از تدریس مجازی دانشجویان این با من: بیش از 120 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه الزهرا در دوره های آموزشی تدریس مجازی دانشجویان شركت كردند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دانشگاه الزهرا اعلام كرد؛ در ادامه برگزاری كلاس های آموزشی بمنظور آمادگی اعضای هیات علمی دانشگاه جهت برگزاری دوره های مجازی و پیرو مصوبات تعیین شده در امتداد عدم تجمعات حضوری برای پیشگیری و مراقبت از ویروس كرونا، این دوره آموزشی با استقبال و شركت اعضای هیات علمی به صورت مجازی انجام شد.
بنا بر اعلام این دانشگاه، در این دوره آموزش مجازی كه ۱۲۰ نفر از اساتید و اعضای هیات علمی شركت كردند، مباحثی همچون نحوه استفاده از نرم افزار Adobe connect (برای كلاس های همزمان) و Lms (آموزش های غیر همزمان) عنوان شد.
همین طور شیوه كلاس های مجازی دانشگاه الزهرا به دو صورت "آنلاین همزمان" و "غیر همزمان (دروس از پیش تعریف شده)" تعیین شده است و اعضای هیات علمی مخیر به انتخاب یكی از دو روش هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه الزهرا، نخستین دوره حضوری این كلاس ها، ۱۱ اسفندماه انجام شد و بنا بر اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تكمیلی از این پس نیز به صورت مستمر دوره های مجازی و غیرحضوری برای اساتید برگزار می شود.1398/12/18
14:43:43
5.0 / 5
3234
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما