فردا اختتام مهلت ثبت نام بیست وسومین دوره ازدواج دانشجویی

فردا اختتام مهلت ثبت نام بیست وسومین دوره ازدواج دانشجویی این با من: مهلت ثبت نام بیست وسومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی فردا سی ام دی ماه تمام می شود.به گزارش این با من به نقل از مهر، باتوجه به استقبال دانشجویان مزدوج، مهلت نام نویسی اولیه كه اختتام آذرماه بود به انتها دی ماه تغییر یافت، اما بعد از این تاریخ دیگر تمدید نخواهد شد.
ورود كاروان های دانشجویان به مشهدمقدس از دهم دی ماه شروع شده است و باتوجه به ایام پایانی امتحانات دانشگاه ها و تراكم كاروان های بهمن ماه، زوج های دانشجو هر چه سریعتر نسبت به انتخاب كاروان و تاریخ اعزام خود بوسیله سایت اقدام نمایند.
زوج هایی كه یكی از آنها در زمان تحصیل در دانشگاه ازدواج كرده و زمان عقدشان از اول فروردین ماه ۹۷ تا اختتام آذرماه ۹۸ باشد، امكان ثبت نام در بیست وسومین دوره ازدواج دانشجویی را دارند.
همچنین زوج هایی كه در دوره بیست ودوم ثبت نام كرده و تایید شده اند اما امكان حضور نداشته اند، می توانند در این دوره شركت نمایند. جاماندگان بیست ویكمین دوره ازدواج دانشجویی نیز می توانند درخواست خودرا به صورت كتبی (از طریق نهاد رهبری دانشگاه) به ستاد ازدواج دانشجویی ارسال نمایند.
بر پایه این گزارش، زوج های دانشجوی واجد شرایط می توانند تا فردا اختتام دی ماه بوسیله سایت اینترنتی ezdevaj.nahad.ir یا بازگشت حضوری به دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها یا امور فرهنگی دانشگاه ها جهت شركت در این مراسم ثبت نام كنند.


منبع:

1398/10/30
14:19:48
5.0 / 5
4317
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما