پیام تسلیت هیات رییسه دانشگاه؛

دانش آموختگان دانشگاه تهران هم به جمع جان باختگان پرواز كی یف اضافه شدند

دانش آموختگان دانشگاه تهران هم به جمع جان باختگان پرواز كی یف اضافه شدند به گزارش این با من معاون آموزشی دانشگاه تهران با تاكید بر اینكه این دانشگاه نیز برخی از فارغ التحصیل نخبه خودرا در این سانحه از دست داد، اظهار داشت: این ها مجاهدین راه علم بودند كه از دست دادن آنها برای جامعه علمی كشور تأسف بار است.


دكتر حسین حسینی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب با تاكید بر اینكه دقیقا هنوز معین نمی باشد دانشگاه تهران چه تعداد از فارغ التحصیلان یا دانشجویان خودرا در سانحه هوایی روز گذشته تهران-كی یف از دست داد، اظهار داشت: بر طبق آمار اولیه كه به دست آوریم در این سانحه دو نفر از دانشجویان دانشكده كشاورزی و منابع طبیعی، یك نفر از دانشكده دامپزشكی و دو نفر نیز از دانشكده فنی و مهندسی دانشگاه تهران جان خودرا از دست دادند.
وی در ادامه اشاره كرد: سانحه هوایی روز گذشته كه سبب از دست دادن تعدادی از دانشجویان، نخبگان و دانش آموختگان برتر كشور بودند یك حادثه تلخ برای جامعه و به خوص جامعه علمی محسوب می شود. ضمن اینكه این افراد سرمایه های بزرگی برای كشور بودند كه برای ادامه تحصیل و كسب دانش به كشورهای دیگر و دانشگاه های برتر مهاجرت كردند.
معاون آموزشی دانشگاه تهران اشاره كرد: بر طبق آماری كه اعلام گردید نخبگان از دست رفته سانحه هوایی روز گذشته ذخایر باارزش كشور از دانشگاه شریف، علم و صنعت و امیركبیر بودند و در حال برآورد آمار از دست دادگان دانشگاه تهران هستیم.

پیام تسلیت هیات رییسه دانشگاه تهران به دنبال درگذشت تعدادی از دانش آموختگان در سانحه روز گذشته
در پی سانحه هوایی روز گذشته كه منجر به جان باختند برخی از دانش آموختگان، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه ها برتر كشور همچون دانشگاه تهران شد، هیات رییسه این دانشگاه پیام تسلیت صادر كرد.
به گزارش این با من به نقل از ایسنا، در پیام تسلیت هیات رییسه دانشگاه تهران آمده است:
«انا لله و انا الیه راجعون
سانحه سقوط هواپیمای مسافربری و درگذشت مسافران ایرانی و خارجی، همچون شماری از دانشجویان و دانش آموختگان گرانقدر دانشگاه تهران، تأثر و تأسف عمیق دانشگاهیان را برانگیخت.
هیأت رئیسه دانشگاه تهران این مصیبت بزرگ را به ملت آگاه و دانش دوست ایران و تمامی دانشگاهیان به ویژه خانواده های داغدار تسلیت گفته، رحمت و رضوان جاویدان الهی را برای جان باختگان و صبر و شكیبایی را برای بازماندگان آرزو می نماید».
منبع:

1398/10/19
20:27:23
5.0 / 5
4190
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما