امكان استفاده از تسهیلات كسر خدمت سربازی در یك لیگ ملی

امكان استفاده از تسهیلات كسر خدمت سربازی در یك لیگ ملی به گزارش این با من لیگ ملی برنامه نویسی گیتا، مجموعه ای از مسابقات ویژه برنامه نویسان مبتنی بر زبان ها و فناوری های مختلف است كه با هدف شناسایی استعدادهای برتر برنامه نویسی، معرفی آنها به بازار كار و استفاده از تسهیلات كسر خدمت سربازی، بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، اولین لیگ برنامه نویسی ژئوماتیك در پنج محور برنامه نویسی (Java (J2SE، برنامه نویسی Front-End HTML، CSS، JavaScript، برنامه نویسی Android، برنامه نویسی WordPress و برنامه نویسی python (سمت سرور و كلاینت) برگزار می گردد.
برندگان این مرحله ضمن بهره مندی از جوایز نقدی مسابقات، می توانند گواهی نامه های معتبر از جانب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت نمایند. همینطور معرفی به بازار كار در حوزه ICT، امكان استفاده از تسهیلات كسر خدمت سربازی (ویژه آقایان دانشجوی مقطع كارشناسی ارشد یا فارغ التحصیل مقطع كارشناسی ارشد)، كارآموزی و همكاری پژوهشی برای كسب تجربه كاری از دیگر مزایای شركت در این لیگ است.
بر مبنای پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، متقاضیان در صورت كسب امتیاز مناسب در استارتاپ های مركز نوآوری ژئوماتیك گیتا و مجموعه شتابدهنده های وابسته به آن با شرایط مناسب استخدام خواهند شد. همینطور برگزیدگان این مرحله در صورت تمایل و وجود توانمندی جهت راه اندازی استارتاپ های مكان محور، می توانند برای حضور مستقل در شتاب دهنده مربوطه اقدام نمایند.
شركت كنندگان برای كسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به وب سایت www.gitaevent.ir رجوع كنند.1398/10/16
23:10:45
5.0 / 5
4643
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما