در دانشگاه علوم پزشكی مشهد؛

رویداد ایده پروری و كارآفرینی دندانپزشكی

رویداد ایده پروری و كارآفرینی دندانپزشكی به گزارش این با من رویداد ایده پروری و كارآفرینی دندانپزشكی آبان ماه امسال در دانشگاه علوم پزشكی مشهد برگزار می گردد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، این رویداد به همت مدیریت توسعه فناوری سلامت و دانشكده دندانپزشكی دانشگاه علوم پزشكی مشهد با همكاری شتابدهنده سلامت الكترونیكی متاسل ۲۱ تا ۲۳ آبان ماه جاری در محورهای مواد دندانی پیشرفته و درمانی، بهبود كیفیت خدمات دندانپزشكی، ابزار و تجهیزات دندانپزشكی و بهبود شرایط محیطی دندانپزشكی (ارگونومی، بهداشت جیوه، مدیریت مطب) برگزار می گردد.
این رویداد ویژه دانش آموختگان و دانشجویان رشته های دندانپزشكی، مهندسی پزشكی، بهداشت، شیمی، انفورماتیك پزشكی، علوم آزمایشگاهی، مكانیك و الكترونیك برگزار می گردد. رتبه های برتر در این رویداد علمی علاوه بر جوایز نقدی و تسهیلات بلاعوض، از شرایط استقرار در مركز رشد هم بهره مند می شوند.
جلسه دفاع از ایده های رویداد ایده پروری و كارآفرینی در حوزه دندانپزشكی در محورهای مواد دندانی پیشگیرانه و درمانی، بهبود كیفیت خدمات دندانپزشكی، ابزار و تجهیزات دندانپزشكی و بهبود شرایط محیطی دندانپزشكی، ۱۸ آبان ماه برگزار می گردد.1398/08/14
10:25:46
5.0 / 5
4315
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما