اعزام تیم رباتیك دانشگاه امبیركبیر به مسابقات جهانی سازمان انجمن های اسلامی

اعزام تیم رباتیك دانشگاه امبیركبیر به مسابقات جهانی سازمان انجمن های اسلامی این با من: تیم رباتیك دانشگاه صنعتی امیركبیر به مسابقات جهانی سازمان انجمن های اسلامی اعزام شدند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، تیم رباتیك دانشگاه صنعتی امیركبیر به مسابقات جهانی سازمان انجمن های اسلامی (OIC) كه از ۷ تا ۱۱ آبان ماه برگزار می شود، اعزام می شوند.
این مسابقات كه در كشور ازبكستان برگزار می گردد به كمك وزارت نوآوری و علمی كشور ازبكستان و بانك توسعه اسلامی در دو بخش "ربات های فوتبالیست" و "ربات های جنگجو" با شركت بیشتر از ۵۰ تیم از 26 كشور اسلامی انجام خواهد شد.
تیم رباتیك دانشكده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیركبیر با عنوان تیم "پارسیان" در بخش ربات های فوتبالیست در این تورمنت حضور دارند. هدف از برگزاری این مسابقات، اشتراك علمی كشور های اسلامی و تعامل دانشجویان دانشگاه های آنها با یكدیگر و ارتقا روابط بین الملل این كشور ها است.
تیم رباتیك دانشگاه صنعتی امیركبیر متشكل از مهدی حاجی محمدی، محمدرضا كولانی، كسری خلفی، محمد مهدی مالوردی و یاسمین علیزاده به سرپرستی دكتر محمد اعظم خسروی است. اعضای تیم رباتیك دانشگاه صنعتی امیركبیر امروز 5 آبان ماه به شهر تاشكند ازبكستان اعزام شدند.
منبع:

1398/08/05
22:32:34
5.0 / 5
4293
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما