از سوی جهاددانشگاهی علوم پزشكی تهران انجام شد

برگزاری دوره مدیریت زخم با همكاری آلمان

برگزاری دوره مدیریت زخم با همكاری آلمان این با من: دوره مدیریت زخم ICW كشور آلمان با همكاری پژوهشكده فناوری های زخم و ترمیم بافت یارا و معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشكی تهران اجرا شد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، پژوهشكده فناوری های زخم و ترمیم بافت یارا و معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشكی تهران، دومین دوره بین المللی ICW (مدیریت زخم مزمن) كشور آلمان كه زیر نظر انجمن مدیریت زخم اروپا (EWMA) ارائه می شود، را برگزار كرد.
در این دوره، مباحث نظری در رابطه با تشخیص و درمان زخم های مزمن همچون زخم های فشاری، وریدی، شریانی و نورپاتی (دیابتی) ارائه و در بعضی موارد مباحث عملی در رابطه با درمان فشاری (Compression therapy) و حذف فشار (Off-loading) به فراگیران ارائه شد.
همین طور فراگیران این دوره كه از گروه های مختلف پزشكی شامل پرستاران، پزشكان عمومی و متخصصین بودند، باید با ارائه گواهی انجام فعالیت بالینی بر روی بیمار، در آزمون كتبی كه 30 آبان ماه سال جاری برگزار می شود، شركت نمایند.
یادآور می شود فراگیرانی كه آزمون نظری و ارائه گزارش موردی (Case Report) را با موفقیت بگذراند گواهی مربوطه را از طرف انجمن مدیریت زخم آلمان ICW و TÜV Rheinland دریافت خواهند كرد.1398/07/20
19:21:30
5.0 / 5
4087
تگهای خبر: آزمون , آموزش , انجمن , پژوهش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما