بنیاد ملی نخبگان اعلام كرد؛

پشتیبانی بنیاد ملی نخبگان از دانشجویان صاحب استعداد برتر نوورود

پشتیبانی بنیاد ملی نخبگان از دانشجویان صاحب استعداد برتر نوورود به گزارش این با من بنیاد ملی نخبگان بر مبنای آئین نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی كشور، تسهیلات ویژه ای را به دانشجویان مستعد دانشگاه ها و پژوهشگاه های كشور اعطا می كند.به گزارش این با من به نقل از بنیاد ملی نخبگان، بنیاد ملی نخبگان بر مبنای آئین نامه «پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی كشور، تسهیلات ویژه ای از قبیل راتبه دانشجویی، اعتبار آموزش یاری، اعتبار همكاریهای علمی- اجرایی/ فن یاری، اعتبار توان مندی آموزشی، اعتبار توان مندی كارآفرینی، اعتبار ارتباطات علمی و... را به دانشجویان مستعد دانشگاه ها و پژوهشگاه های كشور اعطا می كند.
شرایط بهره مندی از این تسهیلات و مهم ترین نكات آن به شرح زیر است:

۱. دانشجویان هر یك از دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی كشور كه واجد شرایط مذكور در «شیوه نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی كشور در سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸» هستند، می توانند در این رقابت شركت نمایند.

۲. ثبت نام دانشجویان سال اول دانشگاه ها از تاریخ ۱۳۹۸/۷/۱ شروع شده و فرصت نهایی آنان برای تكمیل پرونده و عرضه درخواست، سی ام مهر ماه سال جاری است.

۳. در سال اول مقطع كارشناسی و دكتری حرفه ای، صرفاً دانشجویانی كه واجد حداقل یكی از شرایط زیر باشند، مشمول پشتیبانی های دانشجویی می شوند:

ب. دارندگان رتبه ۱ تا ۱۰۰ كشوری در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در گروه ریاضی و فنی
ج. دارندگان رتبه ۱ تا ۱۰۰ كشوری در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در گروه علوم تجربی
د. دارندگان رتبه ۱ تا ۸۰ كشوری در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در گروه علوم انسانی
ه. دارندگان رتبه ۱ تا ۴۰ كشوری در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در گروه هنر

۴. برگزیدگان جایزه شهید احدی بنیاد ملی نخبگان، در سال اول تحصیل در مقطع دكتری تخصصی درسال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸، بدون محاسبه امتیاز، مشمول پشتیبانی های دانشجویی می شوند؛ اما لازم است پرونده خویش را در سامانه سینا تكمیل و گزینه «درخواست بررسی پرونده برای بهره مندی از تسهیلات دانشجویی» را در بخش «ثبت درخواست های سامانه» انتخاب كنند.

۵. دانشجویان سال اول مقاطع كارشناسی ارشد و دكتری تخصصی كه متقاضی بررسی پرونده از راه محاسبه امتیاز هستند باید مشخصات فردی، سوابق تحصیلی و فعالیت های پژوهشی خویش را به همراه تصویر وضعیت ثبت نام در نیم سال اول سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ در درگاه اینترنتی آموزشی دانشگاه، در سامانه درج نمایند. همینطور سوابق درج شده در پرونده الكترونیكی خود در مورد كسب مدال در المپیادهای دانش آموزی، كسب رتبه برتر در آزمون های سراسری ورود به دانشگاه، كسب رتبه برتر در المپیادهای دانشجویی و اختراعات مورد تأیید بنیاد را بررسی و در صورت نقص، در بخش «ثبت مدارك/ اطلاعات مشترك/ افتخارات» درج نمایند.

۶. بعد از بررسی پرونده ها و انتخاب برگزیدگان، نتایج از راه سامانه سینا به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. شایان ذكر است ثبت اطلاعات، بررسی پرونده و اعلام نتایج، صرفاً از راه سامانه مذكور و به صورت الكترونیكی انجام می شود.

1398/07/08
20:54:05
5.0 / 5
4134
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما