رییس مركز آزمون های دانشگاه خبر داد

برگزاری الكترونیكی آزمون های دانشگاه علوم پزشكی اصفهان از ترم آینده

برگزاری الكترونیكی آزمون های دانشگاه علوم پزشكی اصفهان از ترم آینده به گزارش این با من رئیس مركز آزمون های علوم پزشكی اصفهان با اشاره به اینكه با برگزاری هر آزمون الكترونیك بیشتر از ۴۳ میلیون تومان صرفه جویی می شود، اظهار داشت: از ترم آینده آزمون های این دانشگاه الكترونیكی برگزار می شود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، بزرگترین ساختمان مركز آزمون ها و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشكی اصفهان با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت و دبیر شورای مشاوران معاونت آموزشی وزارت بهداشت، امروز راه اندازی شد.
این ساختمان كهبا اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان تجهیز و به راه افتاده است، یك هزار و ۳۴۰ متر فضای فیزیكی دارد و به ۱۰ عدد سرور و ۶۸۰ كلاینت مجهز است بگونه ای كه ظرفیت قابل افزایش آن به ۸۵۰ عدد می رسد.
مساحت مركز فوق در زمینی به متراژ دو هزار و ۶۰۰ با زیر بنای ۲۰۰۰ هزار مترمربع و در سه طبقه بنا شده و از ۸ كلاس ۱۲۰ و همینطور ۱۰ كلاس ۶۰ نفره تشكیل شده است بگونه ای كه كلاس های این مركز را به امكانات آموزشی مجهز كردیم.
رییس مركز آزمون های دانشگاه علوم پزشكی اصفهان در این ارتباط اظهار داشت: تلاش می شود تمامی آزمون های این دانشگاه از ترم آینده به صورت الكترونیكی و در چارچوب انواع مختلف آزمون ها برگزار گردد.
دكتر مسیح صبوری تصریح كرد: آزمون های دانشگاه علوم پزشكی اصفهان در گذشته به صورت سنتی با صرف هزینه بالای كاغذ و در چارچوب تشریحی و تستی برگزار می شد اما با برگزاری آزمونها به صورت الكترونیكی از نظر اقتصادی صرفه جویی قابل توجهی اتفاق خواهد افتاد به نحوی كه با برگزاری هر آزمون بیشتر از ۴۳ میلیون تومان صرفه جویی می شود.
به گزارش وبدا، او در آخر اظهار داشت: با آغاز به كار مركز آزمون های دانشگاه علوم پزشكی اصفهان بزودی امتحانات این دانشگاه به روش های مدرن و شیوهای جدید برگزار می شود.1398/07/04
20:34:42
5.0 / 5
4548
تگهای خبر: آزمون , آموزش , دانشگاه , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما