معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشكی ایلام:

فعالیت های فرهنگی در دانشگاه علوم پزشكی حساسیت ویژه ای دارد

فعالیت های فرهنگی در دانشگاه علوم پزشكی حساسیت ویژه ای دارد به گزارش این با من معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشكی ایلام اظهار داشت: هر كسی و با هر ظرفیتی كه بتواند در امتداد تحقق اهداف فرهنگی و رفاهی دانشجویان به ما كمك نماید دست او را به گرمی می فشاریم.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دكتر «اسد میرزایی» در دیدار با امام جمعه ایلام اظهار نمود: در هرجایی برخی تنگناها و كمبودها و مشكلات زیرساختی وجود دارد و دانشگاه علوم پزشكی هم به لحاظ مسائل زیرساخت و مالی مشكلاتی دارد اما با این وجود عملكرد فرهنگی دانشگاه خیلی خوب بوده است.
وی از تحصیل بالغ بر ۲۵۰۰ نفر دانشجو در نزدیك به ۴۰ رشته در سطوح مختلف دكه در دو مجموعه پردیس شماره یك و دو آگاهی داد و اظهار داشت: خیلی از دانشجویان نیز در بیمارستان های سطح شهر مشغول هستند، پس این سطح بالای تماسی كه ما در دانشگاه علوم پزشكی با جامعه داریم در دیگر دانشگاه ها و سازمان ها دیگر اتفاق نمی افتد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشكی ایلام اشاره كرد: چنین سطح تماسی با آحاد جامعه می طلبد كه ما حساسیت ویژه ای بر روی مباحث فرهنگی دانشجویان داشته باشیم و آنها را برای ورود به جامعه و خدمت به مردم آماده نماییم و تلاش ما در مجموعه فرهنگی و دانشجویی هم در همین راستاست و مشتاق هستیم كه دانشجویان ما علاوه بر اینكه مهارتی باشند و بتوانند خدمات در خور شایسته ای را به مردم عزیزمان ارائه كنند، از نظر فرهنگی و رفتاری و اخلاقی هم نمونه و الگو باشند.
میرزایی با اشاره به اینكه معاونت فرهنگی و دانشجویی هیچ گونه محدودیتی برای حضور روحانیون در خوابگاه ها و مراسمات ندارد، افزود: هم اكنون هم برای اقامه نماز جماعت در مسجد دانشگاه و خوابگاه ها با هماهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، روحانیون حضور منظم و مستمر دارند.
وی افزود: هر كسی و با هر ظرفیتی كه بتواند در امتداد تحقق اهداف فرهنگی و رفاهی دانشجویان به ما كمك نماید دست او را به گرمی می فشاریم.
منبع:

1398/06/30
20:05:37
5.0 / 5
4195
تگهای خبر: خدمات , دانشجو , دانشگاه , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما