رئیس دانشگاه تربیت مدرس:

تاثیر كانون های دانشجویی در ایجاد امید و سرمایه فكری خلاق

تاثیر كانون های دانشجویی در ایجاد امید و سرمایه فكری خلاق به گزارش این با من رئیس دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: آنچه امروز مورد نیاز دانشگاهیان است ایجاد امید و سرمایه فكری خلاق برای كشور است كه كانون های فرهنگی و دانشجویی می توانند در این زمینه اثرگذار باشند.به گزارش این با من به نقل از مهر، محمدتقی احمدی امروز در هفتمین جشنواره ملی رویش (ویژه دستاورد توانمندی های كانونهای فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشگاههای سراسر كشور) اظهار داشت: آنچه این روزها مورد نیاز دانشگاهیان است اثرگذاری فرهنگی، اجتماعی و ذهنی روی دانشجویان دانشگاههای كشور به صورت موثر و سازنده است.
وی اضافه كرد: و اینكه امید و سرمایه فكری خلاق برای كشور ایجاد شود. ما در دانشگاه تربیت مدرس بر این باور هستیم كه موفقیت، پیشرفت علمی و پژوهشی دوام چندانی ندارد مگر اینكه از نشاط و امید در ذهن های سالم پاسداری نماییم.
احمدی افزود: در این راستا كانون های دانشجوی فرهنگی بسیار اثرگذار بوده و می توانند آینده دانشگاهیان را تحت تاثیر قرار دهند.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: ما در دانشگاه تربیت مدرس طی ۳ تا۴ سال گذشته تلاش كردیم كه از دانشجویان بخواهیم كه در زمینه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی وارد شوند و هم اكنون توفیقات بسیار خوبی حاصل شده است.

1398/06/09
21:03:51
5.0 / 5
4290
تگهای خبر: پژوهش , دانشجو , دانشگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما