پاسخ نامه داوطلبان كنكور منتشر گردید

پاسخ نامه داوطلبان كنكور منتشر گردید به گزارش این با من مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور از انتشار پاسخ نامه ۵ گروه آزمایشی آزمون سراسری بر روی این سازمان اطلاع داد.


دكتر حسین توكلی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب تصریح كرد: نتیجه اولیه آزمون سراسری سال ۹۸ روز گذشته سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۸ به صورت كارنامه، روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور قرار گرفت و آن دسته از داوطلبانی كه مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی "پذیرش با آزمون" می شوند، لازم است برای انتخاب رشته، دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (شماره ۲) آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ را مطالعه كرده و مراحل انتخاب رشته را انجام دهند.
ایشان در ادامه تصریح كرد: دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) هر یك از گروه های آزمایشی مربوط (شامل رشته های پذیرش با آزمون) هم از فردا پنجشنبه ۱۷ مرداد ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود. هر یك از داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و یا زبان های خارجی كه مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند دفترچه راهنمای انتخاب رشته گروه آزمایشی ذیربط را از راه سایت سازمان سنجش دریافت نمایند.
دكتر توكلی تصریح كرد: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از ۲۰ تا ۲۴ مردادماه فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور از انتشار پاسخ نامه ۵ گروه آزمایشی آزمون سراسری بر روی این سازمان اطلاع داد و اظهار داشت: پاسخ نامه رتبه های كمتر از ۱۰۰ هزار كشوری در گروه های آزمایشی انسانی، تجربی و ریاضی و همینطور رتبه های كمتر از ۲۰ هزار داوطلبان در گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی منتشر گردید.1398/05/16
15:45:39
5.0 / 5
4505
تگهای خبر: آزمون , آموزش , سایت , سنجش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما