رئیس سازمان امور دانشجویان :

نرخ غذا و اجاره بهای خوابگاه گران می شود

نرخ غذا و اجاره بهای خوابگاه گران می شود به گزارش این با من رئیس سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: میزان افزایش نرخ اجاره بهای خوابگاه و غذای دانشجویان در جلسه هیات امنای صندوق رفاه در اواخر مرداد ماه تعیین می شود ولی با عنایت به تورم افزایش خواهد داشت.مجتبی صدیقی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره میزان افزایش نرخ اجاره بهای خوابگاه و غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: جلسه هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اواخر مرداد ماه برگزار می گردد. در آن جلسه میزان افزایش نرخ اجاره بهای خوابگاه ها و غذای دانشجویان تعیین می شود.
وی درباره اینكه آیا نرخ غذا و خوابگاه دانشجویی برای سال تحصیلی جدید افزایش هم خواهد داشت یا خیر اضافه كرد: با عنایت به شرایط تورم نرخ غذا و اجاره بها افزایش خواهد داشت اما میزان آن در جلسه مذكور تعیین خواهد شد.
رئیس سازمان امور دانشجویان درباره تأمین اقلام اساسی مورد نیاز تغذیه دانشجویی برای سال تحصیلی آینده هم اظهار داشت: در این رابطه همچنان ارتباط خویش را با وزارت جهاد كشاورزی و وزارت صمت داریم.
وی اضافه كرد: صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به صورت مستقیم با این وزارتخانه ها در ارتباط می باشد. تا آخر ترمی كه گذشت، خوشبختانه مشكل خاصی نبود و بالاخره تأمین شد. امیدواریم در سال تحصیلی جدید هماهنگی های لازم صورت گیرد و در جهت تأمین اقلام تغذیه مشكل نداشته باشیم.


منبع:

1398/04/25
15:04:58
5.0 / 5
4352
تگهای خبر: دانشجو , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما