شب گذشته رخ داد؛

حضور شبانه رییس دانشگاه شریف در خوابگاه

حضور شبانه رییس دانشگاه شریف در خوابگاه این با من: رییس دانشگاه شریف شب گذشته به خوابگاه طرشت 3 رفت و در بازدید دو ساعته با برخی از دانشجویان خوابگاهی به گفت و گو پرداخت.به گزارش این با من به نقل از مهر، رسول جلیلی رییس دانشگاه شریف شب گذشته به خوابگاه طرشت ۳ رفت و در بازدید دو ساعته با برخی از دانشجویان خوابگاهی به گفت و گو پرداخت.
رئیس دانشگاه شریف در ابتدا به محل توزیع غذا رفت و بعد از گفتگو درباب روند و کیفیت توزیع شام و همین طور دریافت ماکارونی روزخرید برای خود، به نمازخانه خوابگاه رفته و با برخی از خوابگاهی ها درباب موضوعات مختلف شریف گفتگو نمود.
مسائل مربوط به ممنوع الورودها، مشکلات دانشجویان ساکن شهرستان های اطراف تهران مثل ورامین و اسلامشهر که با وجود دوری مسیر امکان گرفتن اتاق ندارند، چالش های اطلاع رسانی در دانشگاه، لزوم برخورد با هر دو طرف درگیر در تجمعات اخیر، راه های بازگشت آرامش به خوابگاه، کیفیت پایین غذا خصوصاً وعده ی شام و چند مورد دیگر همچون مواردی بود که در این گفتگوی شبانه به آن پرداخته شد.
نهایتاً هم درباب کیفیت غذا، قرار بر این شد که یک نظرسنجی از سمت معاونت دانشجویی منتشر شود و به بررسی وضعیت آن بپردازند و بعد از این گفتگو و بازدید از گیت های ورودی خوابگاه، این حضور دو ساعته حوالی ساعت ۱۰ شب به انتها رسید.


منبع:

1401/09/08
15:04:03
5.0 / 5
234
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما