گردهمایی فناورانه تشکل های دانشجویی

گردهمایی فناورانه تشکل های دانشجویی پارک فناوری پردیس، همزمان با هفته جهانی کارآفرینی، رویداد دانشجویی لینک آپ ویژه تشکل ها و انجمن های دانشجویی سراسر کشور را برگزار می نماید.به گزارش این با من به نقل از پارک فناوری پردیس، هفته کارآفرینی هرساله ۱۸ تا ۲۴ نوامبر برابر با ۲۸ آبان تا ۴ آذر با هدف ترویج کارآفرینی در بین عموم مردم برگزار می گردد. پارک فناوری پردیس هم با عنایت به رسالت خود، برنامه هایی به این مناسبت در نظر گرفته است.
با توجه به بررسی های صورت گرفته در مدلهای بین المللی، یکی از مهم ترین مخاطبان برنامه هفته جهانی کارآفرینی، دانشجویان هستند. ازاین رو رویداد دانشجویی «لینک آپ» ویژه دبیران انجمن ها و تشکل های دانشجویی همزمان با هفته جهانی کارآفرینی مورخ ۲۷ آبان ۱۴۰۰ در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.
مخاطب اصلی این رویداد رؤسای انجمن ها و تشکل های دانشجویی هستند.
در این رویداد به موضوعات معرفی زیست بوم کارآفرینی و اجزای آن، نقش تشکل ها در نوآوری دانشگاه ها و دانشجوها، شبکه سازی و جذب دانشجویان از راه تشکل ها، آشنایی با مباحث نوآوری اجتماعی و راه های درآمدزایی تشکل ها پرداخته و تور بازدید از پارک فناوری پردیس و بزرگترین شرکتهای فناور ایرانی برگزار می گردد.
در این رویداد افراد به تیم های مختلفی تقسیم خواهند شد و میان آنها رقابتی شکل خواهد گرفت. در نهایت به تیم های برتر جوایز نقدی اعطا خواهد شد.


منبع:

1400/07/24
12:57:16
5.0 / 5
268
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما