طهرانچی:

مركز شتاب دهنده دانشگاه آزاد برای دانشجویان شهرستانی افتتاح شد

مركز شتاب دهنده دانشگاه آزاد برای دانشجویان شهرستانی افتتاح شد به گزارش این با من رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: مركز شتاب دهنده دانشگاه آزاد برای دانشجویان شهرستانی افتتاح شد كه فقط دانشجوهای شهرستانی با موضوعی در ارتباط با شهر خودشان در این مركز تیم می سازند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در یکصد و سی و دومین جلسه ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور که به ریاست دکتر سعید رضا عاملی، دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد، اظهار داشت: طی جلساتی که با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که باید توسعه از شهر تهران پیگیری شود.

وی افزود: با مشارکت معاونت علمی ساختمانی از دانشگاه آزاد بعنوان مرکز شتاب دهنده افتتاح شد و شرط گذاشتیم که فقط دانشجوهای شهرستانی با موضوعی در ارتباط با شهر خودشان در این مرکز تیمی تشکیل دهند.

رئیس دانشگاه آزاد اظهار داشت: هدف از تاسیس این مرکز شتاب دهنده ایجاد فضای نوآوری برای دانشجویان شهرستانی در تهران است.

وی افزود: برنامه ریزی شده تا دانشجویان شهرستانی از همان بدو ورود به شهر تهران برای تحصیل، در حوزه ای که به تخصص شهرستان خود برمی گردد، سرویس خدماتی بگیرند.

بر مبنای اعلام دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی، دکتر طهرانچی در انتها اضافه کرد: در صورتیکه موفق به اجرای کسب و کار در شهرستان خود شدند، ۴۰ درصد از تسهیلات اعطاء شده، بلاعوض خواهد شد.
1399/03/22
20:51:29
5.0 / 5
1282
تگهای خبر: تخصص , خدمات , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما