درگذشت یکی از موسسان جهاد دانشگاهی

درگذشت یکی از موسسان جهاد دانشگاهی جهادگر با سابقه دکتر حبیب سنگتراش بعد از طی یک دوره بیماری، از دنیا رفت. مرحوم سنگتراش از نسل مؤسسین جهاد دانشگاهی و از حامیان این مجموعه در مسئولیت های مختلف خود در وزارت علوم بود.به گزارش این با من به نقل از ایسنا، مرحوم دکتر سنگتراش با وجود تحمل رنج بیماری بعنوان جهادگری توانمند با برنامه ریزی دقیق، بنیان حوزه بین الملل دانشگاه علم و فرهنگ (وابسته به جهاد دانشگاهی) را بنا نهاد و نقش اساسی در کارهای بین المللی این دانشگاه داشت.

ریاست جهاد دانشگاهی تربیت معلم؛ مدیرکل اداری وزارت علوم تحقیقات و فناوری؛ عضویت در سپاه قدس؛ بنیانگذار و رئیس دانشکده خبر؛ مسئولیت دفتر خبرگزاری ایرنا و مهر منطقه ای جنوب شرق آسیا؛ مسئولیت های گوناگون در دانشگاه تربیت معلم؛ مسئولیت امور بین الملل دانشگاه علم و فرهنگ و پارک علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی قسمتی از مسئولیت های اجرائی مرحوم دکتر سنگتراش بود.

این جهادگر بعد از سال ها مبارزه با بیماری، صبر و تحمل و رنج طولانی بامداد امروز (دوشنبه 24 آبان ماه) به دیدار معبود شتافت.

به همین مناسبت از طرف دانشگاه علم و فرهنگ اطلاعیه ای صادر شد. متن این اطلاعیه به این شرح است:

انا للّه و انا الیه راجعون

چگونه تاب بیاوریم نبودنت را؟

چگونه فراموش نماییم خنده های پر امیدت را؟

چگونه پرکنیم جای خالی ات را؟

هرگز باور نداریم رفتنت را...

حال که مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه خزان طبیعت را ماتم زده با یاد و خاطراتت سپری نماییم از خداوند متعال بر این مصیبت بزرگ صبر خواهانیم.

با اندوهی لایتناهی سفر ابدی جهادگر پیشکسوت، انسانی مؤمن، استادی توانمند، دوستی وفادار، مدیری با درایت و همکار مهربان «جناب آقای دکتر حبیب آقا رمضان سنگتراش» را به خانواده محترم، دوستان گرامی و داغداران ایشان تسلیت عرض نموده، برای آنان شکیبایی و صبر جمیل آرزومندیم و برای آن عزیز سفرکرده، علو درجات طلب می نماییم.

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) فقدان این جهادگر با سابقه را به کلیه جهادگران و خانواده محترم وکلیه دوستان و همکاران تسلیت می گوید.منبع:

1400/08/24
23:34:23
5.0 / 5
222
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما